specjalista w dziale obsługi klienta in bydgoszcz

job type
praca tymczasowa

location
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
job category
administracja biurowa
reference number
52607

Jesteś energiczną osobą, nie boisz się podejmowania wyzwań i szukasz pracy od zaraz z wolnymi weekendami? Jeśli tak- nie szukaj dalej, to praca dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki, urlopy, świadczenia)
  • pracę w renomowanej firmie z branży logistycznej
  • pracę na pełen etat od zaraz
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • godziny pracy: 6.00-14.00; 7.00-15.00 lub 8.00-16.00 z przewagą pracy w godzinach 8-16
  • wolne weekendy
  • wynagrodzenie: 2800 zł brutto miesięcznie
  • możliwość skorzystania z pakietu sportowego, dodatkowej opieki medycznej i zniżek

zadania

  • obsługa telefoniczna klientów
  • wprowadzanie zleceń
  • akceptacja zleceń
  • wyjaśnianie nieprawidłowości powstałych w trakcie obsługi przesyłek krajowych i międzynarodowych

responsibilities

  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym- warunek konieczny
  • wykształcenia min średniego
  • wykonywania powierzonych zadań rzetelnie i dokładnie
  • umiejętności pracy w stresie
  • dobrej organizacji czasu pracy

Oferta Cię zainteresowała? Po co czekać- aplikuj już dziś i zdobądź pracę marzeń!