starszy księgowy/ starsza księgowa ds. cit in gostyń

job type
praca stała

location
gostyń, wielkopolskie
job category
finanse / ekonomia
job type
praca stała
reference number
49315

Masz doświadczenie w księgowości i szukasz nowej ścieżki rozwoju? Jeżeli tak - mamy dla Ciebie ofertę!

Nie zwlekaj, aplikuj!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami
  • premie miesięczną
  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie – liderem produkcji na świecie
  • możliwość rozwoju osobistego w dużym koncernie o zasięgu ogólnoświatowym

zadania

  • samodzielna kalkulacja i rozliczanie podatku CIT
  • sporządzanie deklaracji i korekt podatkowych
  • analiza przychodów oraz kosztów pod względem prawidłowości ich kwalifikacji podatkowej
  • analiza różnic kursowych
  • inicjatywa w zakresie korekty dokumentacji (umów, faktur sprzedażowych, kosztowych, innych) w przypadkach tego wymagających
  • uczestnictwo w kompletacji dokumentacji cen transferowych
  • nadzór nad prawidłowością plików JPK (magazyny, banki, księga główna)
  • nadzór, rozliczanie i deklaracje podatku u źródła

responsibilities

  • wieloletniej praktyki w księgowości w firmie produkcyjnej działającej na rynku krajowym jak i międzynarodowym
  • wykształcenia wyższego w obszarze księgowości
  • znajomości języka: angielski na poziomie min. B1/B2
  • praktycznej znajomości pełnego spektrum zagadnień CIT (potwierdzona doświadczeniem), znajomość IFRS będzie atutem
  • praktycznej umiejętność pracy w systemach typu ERP