staż w dziale księgowości in wrocław

job type
praca tymczasowa

location
wrocław, dolnośląskie
job category
Usługi finansowe
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
56040
phone
+48 697102690

Znasz język angielski i nie boisz się nim posługiwać ? Chcesz zdobyć wiedzę ze świata finansów? Pracuj z profesjonalistami i rozwijaj się w międzynarodowej firmie. Możemy Cię wszystkiego nauczyć.

oferujemy

  • wystawianie faktur;
  • współpraca z dostawcami w celu otrzymania potrzebnej dokumentacji;
  • tworzenie rejestrów;
  • zadania administracyjne.

zadania

  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2/C1;
  • wykształcenia wyższego/ status studenta mile widziany;
  • dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze godzin;
  • znajomości programów MS Office.

oczekujemy

  • umowę o pracę tymczasową;
  • płatny staż 3 miesięczny;
  • możliwość rozwoju w sektorze finansowym;
  • możliwość zdobycia wiedzy od profesjonalistów;
  • benefity ( kartę sportową i opiekę medyczną);
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
  • szkolenia i przygotowanie do pracy.