technik utrzymania ruchu in biskupice podgórne

job type
praca stała
salary
PLN 4,000 miesięcznie

location
biskupice podgórne, dolnośląskie
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
salary
experience
0-6 miesięcy
reference number
56909
phone
+48 232

Szukasz pracy, w której wykorzystasz wiedzę z obszaru elektryki, robotyki i mechaniki?

Dołącz do zespołu w międzynarodowej firmie produkcyjnej i bierz udział w procesie rozwijania nowych produktów z branży motoryzacyjnej!

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę
  • bezpłatne ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do stołówki firmowej
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • dobrą atmosferę w pracy

zadania

  • utrzymanie maszyn w ciągłej produkcji
  • planowanie i wykonywanie przeglądów okresowych, konserwacji, napraw maszyn
  • montaż oraz demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

oczekujemy

  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki i pneumatyki
  • wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe (preferowana elektryka, mechanika bądź pokrewne)
  • gotowość do pracy w systemie wielozmianowym
  • mile widziane doświadczenie z zakresie obsługi sterowników marki OMRON/ MITSUBISI

Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj lub wyślij SMS o treści "Utrzymanie ruchu"