technik utrzymania ruchu in nowa sól

job type
praca stała

location
nowa sól, lubuskie
job category
Przemysł
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57523
phone
+48 665303009

job description

Jesteś doświadczonym mechanikiem/elektrykiem ?

Chcesz dołączyć do firmy o międzynarodowym potencjale ?

Dla firmy specjalizującej się w branży spożywczej poszukujemy

Technika Utrzymania Ruchu

oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę na pełny etat: dwa systemy pracy (piątek, sobota, niedziela) lub od pn do pt (3 zmiany)
  • wysokie wynagrodzenie + premia
  • fundusz socjalny
  • pracę w międzynarodowej firmie umożliwiającą rozwój zawodowy i osobisty

zadania

  • utrzymywanie ciągłości linii produkcyjnych, usuwanie pojawiających się usterek i awarii
  • wykonywanie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn zgodnie z zaleceniami producenta
  • dbanie o należyty stan infrastruktury budynku, kontrolowanie stanu infrastruktury
  • utrzymanie czystości na obszarach technicznych

oczekujemy

  • znajomość procesów produkcyjnych
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność czytania schematów pneumatycznych
  • znajomość układu automatyki
  • umiejętność szybkiego i trafnego diagnozowania
  • umiejętność pracy w grupie

Zainteresowała Cię nasza oferta pracy ?

Wyślij sms o treści: "Technik utrzymania ruchu Nowa Sól" pod numer: 665 303 009, oddzwonię i opowiem o szczegółach oferty.