technolog mięsa in gdańsk

job type
praca stała

location
gdańsk, pomorskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
58670
phone
+48 601803623

Dla naszego Klienta, firmy z kapitałem zagranicznym działającej w branży przetwórstwa spożywczego,  poszukujemy osoby na stanowisko:

oferujemy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Rozwój przez działanie w konkretnych zadaniach
  • Jasną ścieżkę rozwoju i awansu
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia
  • W ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku (tzw. „wczasy pod gruszą”)

zadania

  • umiejętność samodzielnego kreowania produktów
  • opracowywanie receptur- przeprowadzanie prób technologicznych
  • określenie wielkości strat na poszczególnych etapach
  • kalkulacja kosztów wytworzenia
  • interpretacja wyników badań
  • sporządzenie pełnej specyfikacji produktu
  • realizacja, planowanie i kontrola procesów technologicznych
  • modyfikacja funkcjonujących procesów technologicznych zgodnie z potrzebami Klienta
  • poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych na rynku – inicjowanie ich wdrożenia
  • wprowadzanie zmian i aktualizacja danych mająca na celu poprawę jakości, rentowności i wizerunku produktów, z uwzględnieniem najnowszych wymagań rynkowych i prawnych
  • wsparcie w realizacji celów marketingowo-sprzedażowych

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe z zakresu technologii żywienia
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży mięsnej poparte sukcesami
  • doświadczenie w tworzeniu nowych produktów  i wprowadzeniu ich na rynek
  • rozeznanie na rynku pozwalające na wdrażanie nowatorskich rozwiązań w firmie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość systemu HACCP i dobrej praktyki sanitarnej
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • zorientowanie na współpracę w interdyscyplinarnym zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność definiowania priorytetów, planowania terminów i koncentracji na realizowaniu zadań