technolog procesu produkcyjnego - obróbka mechaniczna in strzelce opolskie

job type
praca stała

location
strzelce opolskie, opolskie
job category
Technika
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57914
phone
+48 605 264 417

Chcesz być częścią zespołu w międzynarodowej firmie produkcyjnej ?

Świetnie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej poszukuje specjalistów!

Zapraszam do aplikacji!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w ciekawych projektach oraz szkoleniach
  • przyjazne środowisko pracy
  • bogaty pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracownicze
  • możliwość pakietu relokacyjnego

zadania

  • ścisła współpraca z Operatorami na liniach produkcyjnych
  • udział w procesach A3, FMEA etc,
  • opracowywanie instrukcji pracy
  • udzielania wsparcia działom produkcyjnym, jakości w rozwiazywaniu problemów natury technologicznej
  • przeprowadzanie prób technologicznych, przeprowadzanie Run&Rate z uwzględnieniem produkcji seryjnej (w tym przygotowanie dokumentacji testowej)
  • definiowanie i optymalizacja narzędzi, maszyn oraz środków niezbędnych do produkcji
  • zarządzanie dokumentacją technologiczną, aktualizacja dokumentacji i parametrów procesu (przygotowanie dokumentacji technicznej i produkcyjnej, analiz i raportów z testów)
  • tworzenie opisów procesów, przygotowywania dokumentacji procesowej

oczekujemy

  • doświadczenie w powyższych procesach przy opracowywaniu procesów oraz usprawnień, instrukcji pracy etc
  • znajomość m.in. procesów obróbczych, takich jak: frezowanie, toczenie, hartowanie
  • doświadczenie w branży automotive - mile widziane
  • znajomość systemu SAP
  • znajomość języka angielskiego - komunikatywny (warunek konieczny)