telemarketer in złotniki

job type
praca tymczasowa

location
złotniki, wielkopolskie
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57902
phone
+48 667110194

Z łatwością nawiązujesz kontakty z ludźmi i cechujesz się wysoką kulturą osobistą?

Chcesz pracować w firmie stawiającej na rozwój pracownika? Chcesz czynnie uczestniczyć w życiu firmy?

Dołącz do zespołu pozytywnych ludzi z pasją!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie 23,50 zł brutto/ h,
  • szkolenie przygotowujące do pracy,
  • duże możliwości rozwoju,
  • pozytywną atmosferę pracy, wyjścia integracyjne itp. :)

zadania

  • telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami firmy w celu umówienia spotkania dla działu sprzedażowego,
  • badanie potrzeb firm pod kątem potrzeb w zakresie oprogramowania,
  • opcjonalnie- budowanie bazy potencjalnych klientów.

oczekujemy

  • dyspozycyjności 30 godzin tygodniowo (4 lub 5 dni w tygodniu, do ustalenia)
  • znajomości języka angielskiego na poziomie niższym- średniozaawansowanym
  • komunikatywności, entuzjazmu i chęci do pracy
  • dobrej dykcji,
  • sprawnej obsługi komputera.