tokarz in kostrzyn nad odrą

job type
praca stała

location
kostrzyn nad odrą, lubuskie
job category
Przemysł
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57526
phone
+48 665303009

job description

Jesteś doświadczonym TOKARZEM ?

oferujemy

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie 3800 brutto + premia
  • praca na I zmianę + możliwość nadgodzin
  • zwrot kosztów dojazdu/organizacja dojazdu
  • niezbędne przeszkolenie w miejscu pracy

zadania

  • obsługa tokarki CNC
  • wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym;
  • samodzielny dobór narzędzi, technologii;
  • programowanie oraz ustawianie maszyn CNC;
  • konserwacja oraz utrzymywanie w dobrym stanie maszyn;
  • kontrola jakości wytworzonych produktów;

oczekujemy

  • doświadczenie na tokarkach CNC (tokarze),
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziana umiejętność programowań sterowników simens
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • punktualność,
  • solidność

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Wyślij sms o treści: "TOKARZ" pod numer: 665 303 009 - oddzwonimy.