wsparcie projektu p2p in kraków

job type
praca tymczasowa

location
kraków, małopolskie
job category
IT - administracja
reference number
50892

Znasz świetnie język angielski i posiadasz pierwsze doświadczenia w IT? Aplikuj! Dajemy szansę na rozwój w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

oferujemy

  • pracę w wiodącej firmie w branży tytoniowej
  • poznanie środowiska działu zakupów/ IT działającego w systemie centrum usług (Shared Service Center) obsługujących kraje Europy, Środkowego Wschodu i części Afryki
  • umowa o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia
  • pakiet benefitów (kartę OK SYSTEM, dodatkową opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, zniżki na bilety do kina itp.)

zadania

  • przekonwertowywanie istniejących katalogów na nowy format i wprowadzanie ich na nową platformę
  • analiza możliwości tworzenia nowych e-katalogów, zbieranie danych niezbędnych do ich tworzenia i przygotowywanie plików do udostępnienia
  • współpraca z działem zakupowym dotycząca określenia kanałów zakupów i współpracy z dostawcami
  • zbieranie i analizowanie kontraktów zakupowych i przygotowanie ich do wprowadzenia do nowej platformy
  • projektowanie i przygotowywanie spersonalizowanych formularzy używanych do generowania zamówień
  • wprowadzanie danych do systemu

responsibilities

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2/C1)
  • bardzo dobra znajomość MS Office (Excel/Word/PowerPoint)
  • ogólna znajomość systemów IT/ aplikacji korporacyjnych
  • podstawowa znajomość procesów korporacyjnych/ biznesowych