account manager in -

posted
job type
permanent

job details

posted
location
job category
Marketing/PR
job type
permanent
reference number
71

job description

Cautam un Account Manager pentru unul dintre clientii nostri, o companie multinationala, lider in domeniul sistemelor de securitate.

Organisation/Department

Sales / Marketing

Job description

Responsabilitati:

-dezvoltarea si administratrea unui portofoliu de clienti
-negocierea contractelor cu potentialii clienti
-identificarea nevoilor clientilor
-mentinerea legaturii cu clientii si gestionarea problemelor ce pot interveni
-monitorizarea implementarii contractelor
-mentinerea legaturii cu furnizorii si cu departamentul tehnic
-raportari periodice

Beneficii:

-pachet salarial atractiv
-posibilitatea dezvoltarii carierei profesionale
-dobandirea de noi competente;

Requirements

-minim 3 ani experienta anterioara pe o pozitie similara
-studii superioare (reprezinta un avantaj studiile tehnice)
-atitudine proactiva
-bune abilitati de planificare, organizare
-foarte bune abilitati de comunicare si negociere
-cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat;

Applications

andreea.patachia@randstad.ro