tehnician it in slatina

posted
job type
permanent

job details

posted
location
slatina, olt
job category
egyéb
job type
permanent
reference number
69

job description

Pasionat de domeniul IT? Recrutam urgent Tehnician IT !
Unde? Curtisoara - Olt, companie din domeniul producției!

Organisation/Department

IT

Job description

Responsabilitati:
- configurarea calculatoarelor si retelelor aferente din punct de vedere software si hardware
- instalare si configurare sisteme de operare, update-uri, patch-uri, programe antivirus, aplicatii
- mentenanta software si hardware pentru PC-uri si network suport inclusiv update-uri
- back-up de date
- gestiune retea de telefonie fixa si de date
- gestiune licente pentru programe informatice folosite
- gestiune echipamente mobile de conectare la internet
- asigurare service pentru întregului sistem informatic

Requirements

Cerinte:
- cunostinte de networking
- instalare, configurare si mentenanta servere Windows
- cunostinte de baza : MSOffice, SQL, ERP
- limba engleza nivel mediu
- permis auto

Offer

- pachet salarial atractiv
- diverse beneficii
- posibilitati de dezvoltare profesionala

Applications

Marinela Dan
+40726155523