tokarz cnc in wellen

job type
praca stała

location
wellen, limburg
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
51669

Chciałbyś przeprowadzić się na stałe do Belgii, a dodatkowo znasz język programowania Mazatrol i masz doświadczenie w pracy z maszynami CNC firmy Mazak - aplikuj!

oferujemy

  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • niezbędne narzędzia pracy
  • ustrukturyzowany proces wdrożeniowy
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pokrycie kosztów zakwaterowania przez pierwsze 3 miesiące

zadania

  • programowanie tokarki CNC firmy Mazak zgodnie z dokumentacją techniczną
  • ustawianie maszyn
  • kontrolowanie pomiarów
  • dokonywanie przeglądów oraz utrzymanie maszyn w czystości
  • praca w systemie zmianowym

responsibilities

  • wykształcenia minimum średniego technicznego
  • min. 2 lat doświadczenia w pracy z maszynami CNC firmy Mazak
  • bardzo dobrej znajomości języka programowania Mazatrol
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • chęci przeprowadzki na stałe do Belgii - Wellen