administrativní it podpora v angličtině a němčině in brno

location
brno, jihomoravský kraj
job category
Administrativa
reference number
t-1614

Mezinárodní firma, která podporuje vývoj informačních technologií, hledá kolegy s plynulou angličtinou a němčinou.

Uvítáme jak absolventy, tak kandidáty se zkušenostmi.

Důležité je, aby pro Vás byly cizí jazyky prioritou.

Při možném nástupu do konce měsíce, máme pro Vás jednorázový bonus 30.000 Kč!

Vše spojené s administrativou Vás naučíme a další prohlubování cizích jazyků je u nás samozřejmostí.

Pracovní doba:

PO - PÁ

Náplň práce:

  • komunikace primárně přes e-mail
  • administrativní práce
  • konkrétní náplň práce dle projektu
  • IT podpora našeho klienta

co vám nabídneme

- mzda 32.000-38.000 Kč/měsíc dle Vašich zkušeností

- nástupní bonus 30.000 Kč

- výkonnostní bonus

- individuální přístup

- 5 týdnů dovolené

- stravenky

- Multisport karta

- relokační balíček

- jazykové kurzy - NJ, FJ, ŠJ a ČJ

- firemní akce

co od vás očekáváme

  • angličtina a němčina na komunikativní úrovni (min. požadovaná úroveň B2)
  • znalost práce na PC
  • min. středoškolské vzdělání
  • samostatnost

jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.