amazon: získejte mzdu od 135 kč/h. + 10% bonus in dobrovíz

location
dobrovíz, středočeský kraj
job category
Doprava, logistika a zásobování
reference number
295

job description

Popis pozice

Hledáte nenáročnou manuální práci se spoustou výhod? Nabízíme mzdu od 135 Kč na hodinu a bonus až 10 % navíc! Nepropásněte svoji šanci a přidejte se k nám! Získáte jednoduchou a stabilní práci s mnoha benefity. Zajistíme vám dopravu do práce i zpět, máme pro vás levné obědy, 5 týdnů dovolené a kávu, čaj i vodu na pracovišti zdarma. Zavolejte ZDARMA na 800 856 856, přihlaste se na pohovor a staňte se právě Vy spokojeným pracovníkem.

Co Vás v práci čeká?

- příjem a evidence zásilek

- práce se čtečkou čárových kódů

- další pomocné skladové práce

Co s námi získáte?

- 135 Kč/hod + bonus 10% + příplatky

- možnost týdenních záloh

- práci jen 4 dny v týdnu

Co Vám ještě nabídneme?

- dlouhodobou spolupráci

- práci v příjemném klimatizovaném a čistém moderním prostředí

- týden dovolené navíc

- hlavní jídlo jen za 25 Kč

- doprava na směny a ze směny zdarma

- káva, čaj a voda na pracovišti zdarma

Co očekáváme?

- zájem o dlouhodobé zaměstnání

- ochotu pracovat na směny

- dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu

- plnoletost a trestní bezúhonnost

Pohovory se konají v Praze na Zličíně, ul. Ringhofferova 1. Přijedeme také do Vašeho města.

Zaujala Vás naše nabídka?

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Budeme vás kontaktovat. Nechce se vám čekat? Zavolejte ZDARMA na 800 856 856. Jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00.