angular/javascript developer in praha holešovice

location
praha holešovice, hlavní město praha
job category
IS/IT Vývoj
reference number
9252

Staň se součástí týmu, který bude mít na starosti projekt na zelené louce! Budeš se podílet na vytvoření úplně nového webu s napojením na nové backendové služby, využiješ jak frontendové tak i backendové technologie. Pozice je otevřená u našeho klienta, větší IT společnosti, která se zaměřuje na vytváření SW zákazníkům na míru.

náplň práce:

  • podílení se na analýze funkcionalit, navrhování a vyvíjení nové UI v Angular
  • odpovědnost za kvalitu naprogramování a dodaní svěřené části aplikace, včetně kvalitního otestování a dokumentace
  • tímhle projektem to nekončí - do budoucna je v případě zájmu z Vaší strany možná další spolupráce na projektech v banking, telco nebo automotive sféře v interních týmech nebo spolupráce na projektech pro zákazníky

co společnost nabízí:

  • kvalitní vybavení (vlastní notebook, jiný HW i SW), přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • otevřené a přátelské prostředí, neformální kultura
  • možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • bohatá nabídka interních a externích školení pro odborný rozvoj
  • zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • občerstvení na pracovišti, moderní prostory s relaxační místností a stolním fotbalem
  • zázemí dynamicky rostoucí české firmy, která pracuje pro významné klienty nejen v ČR
  • spousta různých benefitů (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky ve výši 100 CZK, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

koho hledáme:

  • máte praktické zkušenosti s vývojem v AngularJS nebo Angular 4, nutná znalost JavaScript
  • znalosti v HTML/CSS, LESS či SASS, Twitter Bootstrap, Flexbox či Material Design
  • znalost některého repository systému (např. Git, SVN)
  • znalost C#, ASP.NET Core a .NET Core, nebo Java SE, Java EE
  • znalost REST a SignaIR nebo s Relay, Elm, GraphQl nebo NodeJS a zkušenost s vývojem enterprise webových řešení, ideálně z oblasti financí (není podmínkou)
  • zkušenost s agilním vývojem softwaru
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • chuť inovovat a stále se učit novým věcem

v případě zájmu kontaktujte Soňu Vančovou, sona.vancova@randstad.cz, +420 778 718 086.