brigáda a práce na léto v amazonu! 135 kč/hod. + 10% bonus in dobrovíz

location
dobrovíz, středočeský kraj
job category
Doprava, logistika a zásobování
reference number
296

job description

Popis pozice

Brigáda a práce na léto v Amazonu! 135 Kč/hod.  + 10% bonus

Chceš si přivydělat? Máme pro tebe nenáročnou brigádu v moderním distribučním centru Amazonu v Dobrovízi u Prahy. Můžeš si vybrat práci na 4 nebo 2 dny v týdnu nebo jen na víkend. Vyděláš si 135 Kč za hodinu + bonus až 10 %. Do práce i z práce tě dovezeme zdarma, máme pro tebe teplé jídlo jen za 25 Kč a nápoje zdarma. Zavolej nám na 800 856 856 a začni třeba hned.

Co tě čeká?

- příjem a evidence zásilek

- práce se čtečkou čárových kódů

práce na léto jen 4 dny v týdnu

- pracuje se 4 dny v týdnu, 3 dny máš volno

- střídají se ranní a noční směny

práce na 2 dny v týdnu nebo na víkend:

- na výběr dva typy směn, So+Ne nebo Ne+Po

Nabízíme

- mzdu 135 Kč/hod. + 10 % bonus + příplatky

- zajištěnou dopravu do práce i zpět, nově jezdíme i z Děčína!

- odměnu 10 000 Kč za doporučení nového kolegy

- teplé hlavní jídlo jen za 25 Kč (3 chody: polévka + hlavní jídlo + salát)

- práci v klimatizovaném a čistém moderním prostředí

- káva, čaj, voda a horká čokoláda na pracovišti zdarma

Požadujeme

- ochotu pracovat na směny

- plnoletost a trestní bezúhonnost

Pohovory se konají v Praze na Zličíně, ul. Ringhofferova 1. Pro tvé pohodlí přijedeme také do tvého města. Nově i do Děčína!

Zaujala tě naše nabídka?

Stiskni tlačítko "Odpovědět" a vyplň kontaktní formulář na následující straně. Nechce se ti čekat? Volej ZDARMA 800 856 856. Jsme tu pro tebe od pondělí do pátku 8:00 - 20:00. Těšíme se!