brose kopřivnice - řidič vzv

location
kopřivnice, moravskoslezský kraj
job category
Výroba a průmysl
reference number
t-532

Pro našeho významného klienta, moderní německou rodinnou společnost Brose v Kopřivnici, hledáme řidiče/řidičky VZV.

Pracovní náplň:

Rozvoz materiálu, jeho náklad a výklad.

Co Vám nabídneme

  • výdělek až 22 000 Kč
  • příplatky za noční směny, práci o víkendech a st. svátcích
  • výkonnostní odměny ve výši až 2 000 Kč dle plnění normy
  • smlouva na hlavní pracovní poměr na dobu 1 roku
  • dotovaná svozová doprava ze směru Nový Jičín, Rožnov pod Radhoštěm nebo příspěvek na dojíždění
  • 13. plat vyplácený před Vánoci a dovolenou, podíl na hospodářském výsledku v závislosti na odpracovaných měsících v roce
  • obědy za 25 Kč (polévka, hlavní jídlo, salát)
  • 5 týdnů dovolené
  • po 6 měsících možnost převodu do kmenového stavu Brose

Co od vás očekáváme

  • spolehlivého člověka
  • platný průkaz VZV
  • zkušenost s řízením VZV výhodou
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • výborný fyzický a zdravotní stav

Jak se přihlásit

Pro více informací volejte +420 778 764 663 anebo pište na nabor.brose@randstad.cz

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.