dispečer - noční směny in chrášťany

location
chrášťany, hlavní město praha
job category
Doprava, logistika a zásobování
reference number
8950

Máte týmového ducha, zkušenosti s pozicí dispečera, jste „noční tvor“, jste samostatný, máte organizační schopnosti a současně Vám nevadí pracovat noční směny? Pak je naše otevíraná pozice v chrášťanském depu vhodná právě pro Vás. Do dispečerského týmu hledáme v tuto chvíli kolegu..

Nabízíme:

- příplatek za noční ve výši 35%

- zajímavou, samostatnou, odpovědnou a různorodou práci

- pracovní poměr na dobu neurčitou

- příjemné a inspirativní pracovní prostředí

- atraktivní balíček firemních benefitů (až 29 dnů volna, stravenky, příspěvek na dopravu, Caffeteria a Multisport, výhodné volání pro zaměstnance a mnoho dalšího...)

- pracoviště Praha - Chrášťany s dobrým dojezdem z metra Zličín, Kladna, Berouna, Slaného...

Náplň práce:

- zajištění včasného odjezdu vozů na rozvoz

- zajištění optimálního vytížení vozů

- kontrola včasného doručení zásilek

- komunikace s kurýry

- administrativní činnost v rámci oddělení dispečerů

Požadavky:

- znalost místopisu výhodou

- praxe na pozici dispečer je nezbytná

- základní znalost AJ

- znalost práce na PC

- týmový hráč

- odolnost vůči stresu

- flexibilita, pečlivost a ochota učit se

- odpovědnost a důslednost, organizační dovednosti

- dobré komunikační dovednosti