dvousměnný provoz v tušimicích in kadaň

location
kadaň, ústecký kraj
job category
Výroba a průmysl
reference number
t-545

Už jsi unavený/á ze sériové výroby a nebaví Tě noční směny? Jsi manuálně zručný/á a máš chuť do práce? O dopravu se nemusíš bát, máme ji pro Tebe za symbolickou cenu! Pojď s námi zkusit něco jiného, než je automotive!

co budete dělat

·        kompletace žaluzií, rolet a sítí

·        obsluha strojů a zařízení

·        vedení výrobní dokumentace

·        kontrola kvality vstupních materiálů a finálních výrobků

Co Vám nabídneme

·        zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností kandidáta

·        měsíční bonusy dle Vaší šikovnosti

·        stravenky v hodnotě 90 Kč/směna

·        týden dovolené navíc

·        dotovaná doprava z Mostu - Jirkova - Chomutova - Klášterce - Kadaně a okolí

Co od vás očekáváme

·        využívání měřidel délky

·        samostatnost, spolehlivost

·        ochota pracovat ve dvousměnném provozu

·        manuální zručnost

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.