elektrikář in česká třebová

location
česká třebová, pardubický kraj
job category
Elektrotechnika a energetika
reference number
133

job description

Popis pozice

Baví Vás opravy, údržba, seřizování strojů a řešení vzniklých závad? Máte platnou vyhlášku 50/1978?

Jste technicky zdatný a manuálně zručný? Sb., §6?

Pak je tato nabídka právě pro Vás!!!! Do svého týmu hledáme kolegu na pozici: Elektrikář

Jméno společnosti je v současné době dobře známo nejen mezi dodavateli automobilového i elektrotechnického průmyslu v regionu střední a východní Evropy. Společnost také spolupracuje v oblasti přesného strojírenství či telekomunikační techniky, a to jak v tuzemsku, tak i v zahraničí

Náplň práce:

•            Seřizování a údržba strojů

•            Hledání závad na strojích, opravy a elektroinstalace

•            Vykonávání preventivní údržby výrobních zařízení

•            Navrhování operativních řešení oprav strojů

Co od Vás očekáváme:

•            SOU/SOŠ/SŠ elektrotechnického směru

•            Praxi v oboru

•            Platnou vyhlášku 50/1978

•            Schopnost práce s technickou dokumentací

Co Vám nabízíme:

•            Zázemí velké mezinárodní společnosti

•            Bonusový systém dle interních směrnic

•            Příspěvek na stravování

•            Po zaučení - příspěvek na penzijní pojištění

•            Místo výkonu práce je v Česká Třebová