finanční manažer in brno

job type
permanent

location
brno, jihomoravský kraj
job category
Ekonomika a podnikové finance
job type
permanent
reference number
8097

Máte zkušenost s řízením komplexních firemních financí? Víte, jak postavit rozpočet, účetní analytiku, reporting? Chcete řídit menší tým? Mluvíte plynule anglicky? Pak čtěte dál!

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Tvorba a příprava rozpočtů firmy ve spolupráci s leadery business units
  • Vedení týmu 4 účetních
  • Nastavení účetní osnovy
  • Spolupráce s daňovými poradci, právníky a auditory, příprava na Big4 audit
  • Měsíční/kvartální reporting finančních výsledků ve spolupráci s naším business analytikem
  • Finanční due diligence potenciálních investic
  • Holdingová konsolidace výsledků a cash flow pro vlastníky

Jak má vypadat Váš profil?

  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Zkušenosti z Big4 je velké plus
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Analytické myšlení, selský rozum, orientace na detail

Co Vám nabízíme?

  • Zázemí české dynamické a mladé společnosti
  • Přátelskou a otevřenou firemní kulturu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Moderní kanceláře v centru Brna (fitko, sauna samozřejmostí :) )