finanční ředitel in česká třebová

location
česká třebová, pardubický kraj
job category
Ekonomika a podnikové finance
reference number
130

job description

Popis pozice

Bydlíte v okolí České Třebové a hledáte nové zaměstnání v oblasti financí?

Máte zkušenosti praxi v oblasti ekonomiky, účetnictví a s řízením týmu lidi? Pak je tato nabídka určena pro VÁS !!!

Jméno společnosti je v současné době dobře známo nejen mezi dodavateli automobilového i elektrotechnického průmyslu v regionu střední a východní Evropy. Společnost také spolupracuje v oblasti přesného strojírenství či telekomunikační techniky, a to jak v tuzemsku, tak i v zahraničí.

Do svého týmu hledáme vhodného uchazeče na pozici: Finanční ředitel:

Požadavky:

- Znalost podvojného účetnictví

- Znalost DPH, kontrolní hlášení, účtování bank, leasing, úvěry

- Znalost ročních uzávěrek, statistik a dotací

- Výhodou je znalost účetního programu Helios Orange

- ŘP B

- Znalost ANJ - komunikativně

Nabízíme:

- Nadstandardní platové ohodnocení

- Zázemí velké mezinárodní společnosti

- Bonusový systém dle interních směrnic

- Příspěvek na stravování

- Po zaučení - příspěvek na penzijní pojištění

- Místo výkonu práce je v Česká Třebová