finanční účetní in pardubice

location
pardubice, pardubický kraj
job category
Ekonomika a podnikové finance
reference number
73

job description

Popis pozice

Pro našeho klienta, rozvíjející zahraniční společnost působící v oblasti logistiky a výroby, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Finanční účetní

Náplň práce:

-        Účtování faktur vydaných / došlých

-        Účtování a vedení pokladny

-        Pomoc při závěrkových operacích

-        Zodpovědnost za vnitropodnikové účetnictví a účtování podle české legislativy

-        Pomoc s přípravou podkladů pro DPH

-        Komunikace se zahraničními dodavateli

-        Vytváření kontrolních reportů

-        Příprava výkazů pro čsú

-        Archivace

Požadujeme:

-        VŠ či SŠ vzdělání ekonomického směru

-        praxe výhodou

-        znalost metodiky účtování v podvojném účetnictví a evidence majetku

-        znalost všech právních předpisů vztahujících se k účetnictví a daňové soustavě

-        znalost zákona o DPH

-        středně pokročilá znalost angličtiny – komunikace se zahraničními kolegy

-        uživatelskou znalost PC (MS Word, MS Excel, MS Outlook)

-        analytické, statistické a logické myšlení

-        vysoké pracovní nasazení

-        ochotu učit se novým věcem

-        dobré organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme:

-       perspektivní zaměstnání v mezinárodní, dynamické firmě

-       mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a předchozí praxi

-       náborový příspěvek 10 000 Kč

-       příspěvek na stravování, zajištění dovozu obědů na pracoviště

-       5 týdnů dovolené

-       možnost využití zvýhodněného mobilního tarifu

-       příspěvek dárcům krve

-       bonus k pracovnímu jubileu

-       příspěvek na sportovní aktivity při prezentaci firmy

-       kontakt s moderní technikou a technologiemi

-       další firemní výhody

DOBA NEURČITÁ