indoor sales in praha 8

location
praha 8, hlavní město praha
job category
Doprava, logistika a zásobování
reference number
8472

Jeden z velkých hráčů na poli logistiky v sektoru námořní přepravy hledá posilu do svého pražského týmu v příjemné lokalitě Karlín. Máte v tomto segmentu zkušenosti, ale rád byste zkusili něco trochu jiného? Na pozici Indoor Sales by náplní Vaší práce byla péče o stávající zákazníky.

Co Vás čeká?

- poskytovat informace zákazníkům ohledně poskytovaných služeb
- blízká spolupráce s oddělením Customer Service
- komunikace a spolupráce s odděleními po celém světě
- a také hledání nových potencionálních zákazníků

Co byste měl mít?

- předchozí zkušenosti v oblasti námořní přepravy (zákaznický servis, sales, koordinátor)
- komunikativní znalost anglického jazyka
- znalost MS Office

Co nabízíme?

- flexibilní pracovní doba
- 25 dní dovolené
- 4 sick days
- jazykové kurzy
- mladý tým
- a další

Jak se přihlásit

Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Chcete se zúčastnit výběrového řízení?

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně.