java developer in praha holešovice

location
praha holešovice, hlavní město praha
job category
IS/IT Vývoj
reference number
9250

Baví Vás pracovat na náročných a různorodých projektech a učit se novým technologiím? Náš klient, který má zajímavé klienty v oblastech banking a telco a vytváří IT technologie na míru hledá nového kolegu vývojáře do pražské pobočky.

náplň práce:

  • vývoj nových aplikací a aplikační podpora
  • analýza požadavků, návrh architektury a technického designu aplikace
  • tvorba technické dokumentace
  • podílení se na testování

co společnost nabízí:

  • kvalitní vybavení (vlastní notebook, jiný HW i SW), přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • otevřené a přátelské prostředí, neformální kultura
  • možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • bohatá nabídka interních a externích školení pro odborný rozvoj
  • zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • občerstvení na pracovišti, moderní prostory s relaxační místností a stolním fotbalem
  • zázemí dynamicky rostoucí české firmy, která pracuje pro významné klienty nejen v ČR
  • spousta různých benefitů (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky ve výši 100 CZK, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

co byste měl/a umět:

  • ovládat ideálně tyto technologie: Wicket, Spring, Maven, MyBatis, Hibernate, WebServices, JavaScript, Ajax, SQL - žádná není nezbytnou podmínkou, ale je potřeba přesvědčit o svých praktických zkušenostech s analogickými technologiemi
  • výhodou je orientace v frontend frameworks, lightweight frontend (JavaScript), integration platforms, Tibco a Liferay
  • praktické zkušenosti s různými frameworky, technologiemi, design patterns
  • přispívat k dalšímu rozvoji development procesu (Unit testy, Test driven development, continuous integration, branching, deployment proces atd.)
  • ČJ/SJ na výborné úrovni (v týmu komunikujeme v těchto jazycích) a znalost technické AJ

v případě zájmu kontaktujte Soňu Vančovou, sona.vancova@randstad.cz, +420 778 718 086.