jde operátor balení ve valašském meziříčí hpp in valašské meziříčí

location
valašské meziříčí, zlínský kraj
job category
Výroba a průmysl
reference number
70

job description

Popis pozice

Hledáte novou práci? Máte rádi vůni kávy? Hledáme nové pracovníky z důvodu rozšíření výroby. Nástup možný ihned.

Jedná se o lehčí manuální práci v čistém prostředí potravinářského průmyslu.

Před nástupem máte možnost prohlídky výrobních prostor.

Jde o nepřetržitý provoz, směny jsou 12-ti hodinové, ranní a noční.

Nabízíme

Mzda : od 17 500,- Kč až 20 000,- Kč

Benefity:

  • stravenka za každou odpracovanou směnu v hodnotě 75,- Kč
  • flexipass v hodnotě 500,- Kč za řádně odpracovaný měsíc
  • 5 týdnů dovolené

Profil ideálního kandidáta

Praxi ve výrobě nepožadujeme, ale je výhodou. Na vše Vás zaučíme.

Požadujeme:

Základní vzdělání, střední vzdělání...

Věk minimálně 18 let.

Čistý trestní rejstřík.