konstruktér in ostrava

location
ostrava, moravskoslezský kraj
job category
Strojírenství
reference number
9238

job description

KONSTRUKTÉR, KONSTRUKTÉR, KONSTRUKTÉR....!!!!

SENIOR / JUNIOR....PROSTĚ VŠICHNI CO TO UMÍ A CO JE TO BAVÍ!!!

Pro velmi významnou společnost v oblasti engeneeringu hledáme kandidáty na pozici "Konstruktér strojů a zařízení"

CO NABÍZÍME

- stabilní zázemí, příjemný kolektiv, možnost profesního růstu

- proplácení prvních tří dnů nemoci

- příspěvek na stravování (stravenky)

- příspěvek na volnočasové aktivity a jazykové kurzy (benefity plus)

- 5 týdnů dovolené

- odměny při pracovních a životních jubileích

- příspěvek na penzijní a životní pojištění

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

- znalost práce v AutoCADu

- znalost SolidEdge nebo NX, popřípadě jiný 3D CAD systém

- přizpůsobivost se různorodé práce, flexibilita a ochota cestovat

- samostatnost, zodpovědnost a loajalita

- VŠ vzdělání v oboru strojírenství

- ochota se neustále vzdělávat a zdokonalovat

- praxe v navrhování a zkušenosti z výroby a montáže hutních zařízení výhodou

- AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou

- příjemné a milé vystupování

CO BUDETE DĚLAT

- základní strojařské výpočty a kontrola výkresové dokumentace

- tvořit výrobní výkresové dokumentace dle požadavků zákazníka

- navrhovat strojní skupiny a následně zpracovat výkresovou dokumentaci

- cestovat do zahraničních poboček a na stavby