koordinátor logistiky in velké meziříčí

location
velké meziříčí, kraj vysočina
job category
Nákup
reference number
7423

Máte zkušenost s nákupem nebo je to obor, který Vás vždycky lákal? Mluvíte plynule anglicky? Chcete pracovat v mezinárodní úspěšné společnosti? Pak čtěte dál!

Pro mezinárodní společnost ve Velkém Meziříčí, která vyrábí elektromateriály, hledáme vhodně uchazeče na pozici

KOORDINÁTOR NÁKUPU

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Nákup Raw materiálů na základě požadavků
  • Vyjednávání s dodavateli
  • Udržování pravidelného kontaktu s příslušnými dodavateli a výběr nových potenciálních dodavatelů
  • Zabezpečení uzavírání smluv a objednávání služeb ve spolupráci s ostatními odděleními.
  • Optimalizace nákupních nákladů společnosti, minimalizace jednotkové ceny, rozšíření platebních podmínek a zajištění zlepšení obchodních podmínek pro společnost.
  • Vytváření a vkládání nákupních objednávek do SAPu.
  • Provádění pravidelných aktualizací nákladů pro cenové nabídky společnosti.
  • Kontrola faktur a spolupráce s účetním oddělením v období měsíční uzávěrky.
  • Pravidelný měsíční reporting

Co od Váš požadujeme?

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou/VŠ vzdělání (technické nebo elektro zaměření velkou výhodou)
  • Předchozí praxe v nákupním/logistickém oddělení nebo ve výrobě
  • Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (den. komunikace)
  • PC na uživatelské úrovni (balíček MS Office)
  • Velmi dobré vyjednávací a komunikační schopnosti
  • Samostatnost, odpovědnost

Co Vám nabízíme nabízíme?

  • Velmi dobré mzdové ohodnocení
  • 25 dní dovolené + 3 sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s mezinárodní působností
  • Odborný rozvoj a profesní růst
  • Dotované závodní stravování
  • Jazykové vzdělávání