kvalifikovaný operátor in pardubice

location
pardubice, pardubický kraj
job category
Doprava, logistika a zásobování
reference number
132

job description

Popis pozice

Hledáte stálou práci a jste z Pardubic nebo blízkého okolí? Pošlete nám Váš životopis!

Náš klient je jeden z největší výrobců tlumičů do automobilů.

Náplň práce:

- příjem zboží, evidence a výdej zboží

- usměrňování zásob dle metody Kanban

- zajištění průvodní dokumentace zboží

- udržování stálé úrovně množství zásob

- využíván nejnovějších technologií

Nabízíme:

- nástup ihned nebo dohodou

- mzda 19.000,- CZK až 20.000,- CZK/hrubého za měsíc dle zkušeností a praxe

- BONUSY a PŘÍSPĚVKY - výkonnostní bonus, pololetní bonus, bonus za mimořádný   výkon, příspěvek na dopravu, příspěvek při změně bydliště, příspěvek na penzijní  připojištění

- OSTATNÍ BENEFITY – týden dovolené navíc, péče o zdraví, systém slev pro   zaměstnance, vzdělávání, jazykové kurzy, firemní společenské akce, dotované stravování (široký výběr jídel + salát bar), příjemné pracovní prostředí včetně péče o pracovní oděvy, podpora sportovně kulturního vyžití zaměstnanců

Požadujeme:

- úroveň vzdělání: SOU/SŠ

- praxe ve skladu ve výrobní společnosti

- základní znalost práce na PC

- řidičský průkaz: oprávnění na vysokozdvižné vozíky

Napište nám, zavolejte nebo nás navštivte:

Email: jana.dernerova@randstad.cz Tel: 778 743 768

Randstad s.r.o., Havlíčkova 404, 500 02 Hradec Králové