lean champion - manager in vamberk

location
vamberk, královéhradecký kraj
job category
Výroba a průmysl
reference number
t-704

job description

Hledáme kolegu na pozici - Lean Champion - manager.

Náš klient je přední světový výrobce svařovacích a řezacích zařízení a přídavných svařovacích materiálů.

Náplň práce:

  • podpora nejužšího týmu generálního ředitele a jednotlivých vedoucích výrob
  • vedení a podpora výrobní jednotky nadnárodní společnosti s 600+ zaměstnanci
  • práce na projektech zaměřených na zvyšování hodnoty zákazníků
  • usnadňování průběžných procesů zlepšování přímo ve výrobních procesech „go and see“
  • vyhledávání nových příležitostí pro zlepšování, implementování nových projektů
  • maximalizace spolupráce na týmovém duchu
  • koordinace spolupráce s ostatními odděleními v rámci lokální jednotky i v rámci celého světa
  • podílet se na dosahování cílů a pracování na neustálém zlepšování produktivity
  • podpora rozvoje realizace lokálních projektů v rámci výrobní jednotky prostřednictvím workshopů, školení, lean principů, metod a nástrojů v praxi

Co Vám nabídneme

  • nástupní plat 50 000 Kč,
  • mobilní telefon
  • nástup možný ihned nebo dohodou
  • první smlouva na dobu určitou
  • pružná pracovní doba
  • možnost zásadně ovlivňovat chod největší výrobní jednotky skupiny
  • možnosti profesního růstu díky zapojení do mezinárodních aktivit v rámci Group
  • firemní benefity - 5 týdnů dovolené, vlastní stravování, výuka ANJ v pracovní době, jubilea dle kolektivní smlouvy
  • práci ve stabilním kolektivu nadnárodní společnosti
  • příležitosti sdílet zkušenosti s ostatními jednotkami po celém světě

Co od vás očekáváme

  • technické vzdělání, VŠ nebo střední odborné s maturitou (obor mechanika, chemie, stroje a zařízení, potravinářské technologie)
  • 3 – 5 let zkušeností na podobné pozici nebo vzdělání a praktické tréninky
  • praktická znalost „Continuous Improvement methodology“
  • výborná znalost ANJ slovem i písmem
  • komunikační a vyjednávací schopnosti na vysoké úrovni
  • analytické schopnosti, vysoká míra samostatnosti, umět se rozhodnout
  • loajalita, časová flexibilita a odolnost vůči stresu, umění koučovat lidi
  • ochotu hledat neustále výzvy, být iniciativní a flexibilní, s dostatkem enthusiasmu a trpělivosti, mít dostatek energie pro změny
  • ŘP skupiny B, znalost práce na PC, MS Office pokročilý uživatel

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.