manažer dopravy in nepřevázka

location
nepřevázka, liberecký kraj
job category
Doprava, logistika a zásobování
reference number
8506

Chtěli byste se dále rozvíjet v logistice? Připojte se do mezinárodní společnosti poskytující přepravní služby. Do rozšiřujícího týmu hledáme nového leadera na pozici Manažera dopravy.

Co Vás čeká?

  • zodpovídáte za provoz transportního oddělení
  • také zodpovídáte za roční rozpočet
  • řešíte reklamace ze strany zákazníků
  • vybíráte a hodnotíte dopravce (subdodavatele)

       ale také budete řídit svůj tým (3 členové):

  • řídit a kontrolovat provozní procesy
  • kontrola produktivity provozu podřízených
  • správa a kontrola nastavených procesů (KPI ...)

Co hledáme?

  • ukončené SŠ vzdělání
  • předchozí zkušenosti z obdobných pozic v rámci přepravy a transportu
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • dobré organizační a komunikační schopnosti

Co nabízíme

  • ve vašich začátcích Vám pomůžou již zkušení kolegové
  • budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
  • stravenky v hodnotě 70,- Kč na den, které plně hradíme
  • zajímavé ohodnocení
  • budete mít příležitost pracovat pro jedničku na logistickém trhu
  • pokud budete mít zájem pojistíme Vás pro případ, že při práci způsobíte škodu
  • myslíme i na vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
  • balíček zaměstnaneckých výhod - CAFETERIA
  • vy i vaše rodina budete moct telefonovat za super cen