master data sr manager in prague

location
prague, hlavní město praha
job category
Ekonomika a podnikové finance
reference number
3285

job description

Pro významnou mezinárodní společnost;

Náplň práce
Vedení týmu 15 - 20 lidí, 2 - 3 přímé podřízené
Součást top managementu společnosti
Nastavování strategických cílů a odpovědnost za jejich plnění
Řízení procesů Master Data (MD) a Reportingu (R)
- Master Data Finance
- Master Data HR
- Master Data Vendor
Aktivní spolupráce na vybudování velké části týmu
Řízení tranzicí a migračních procesů směrem do ČR
Implementace a optimalizace procesů
Odpovědnost za plnění KPIs

Požadujeme
6+ let zkušeností na obdobné pozici (Master Data, Data Quality Management etc.)
4+ let zkušeností na vedoucích pozicích, vedení větších týmů výhodou
Zkušenost ze shared services velkou výhodou
Plynulá znalost AJ
Znalost SAP výhodou

Nabízíme
Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
Příležitost být na začátku nového projektu
Nadstandardní zázemí (moderní officy, flexibilní pracovní doba)
Nadstandardní benefity (možnost práce v office parku, fitness, masáže, ....)
Další firemní benefity (týden dovolené navíc, sleva na firemní produkty, firemní eventy ...)
Přátelský tým a příjemné prostředí