mechatronik in ústí nad labem

location
ústí nad labem, ústecký kraj
job category
Elektrotechnika a energetika
reference number
7160

Nabízíme Vám volné pracovní místo na pozici Mechatronika, kde bude Vaší hlavní stěžejní pracovní náplní elektro - mechanická oprava výrobních strojů a predikce údržby

Toto volné pracovní místo hledají výrobní společnosti, napříč celý Ústeckým krajem.

Co budete dělat:

  • řešení nedostatků v bezpečnosti zařízení, strojů a nástrojů
  • seřízení zařízení, strojů a nástrojů
  • oprava a údržba poruchovosti strojů, opravy na zařízení, preventivní údržby dle rozpisu plánů
  • vyhotovení záznamů poruch
  • navrhování zlepšování v systému údržby, stavu strojů a často opakovaných poruch

Co Vám nabízíme:

  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti s historií na trhu ústeckého závodu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • jistotu

Co byste měl/a umět:

  • znalost strojírenské výroby
  • čtení technických výkresů
  • základní práce na PC
  • zkušenosti na obdobné pozici z výrobní společnosti
  • SOU elektrotechnického směru, vyhláška 50/4
  • Aj výhodou

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem a celý Ústecký kraj

Nástup: ihned / dle dohody

Konzultant: Tereza Heřmanová / tereza.hermanova@randstad.cz

Vaše kariéra je náš cíl!