mistr výroby in hradec králové

location
hradec králové, královéhradecký kraj
job category
Strojírenství
reference number
292

job description

Popis pozice

Náš klient je globálně působící podnik, soustředící se na vývoj, výrobu a obchodní využití technicky a technologicky náročných elektromotorových a mechatronických pohonů.

S počtem cca. 1600 zaměstnanců v 8 závodech na 3 kontinentech patří k vedoucím výrobcům v oboru. Strategickými trhy jsou automobilový průmysl, všeobecný průmysl a letecký průmysl.

Do svého týmu hledá vhodného kandidáta na pozici: Mistr výroby.

Náplň práce:

  • řídí podřízené zaměstnance, koordinuje denní mítinky v týmu
  • zajišťuje a koordinuje uvedení nových zařízení do provozu
  • zodpovídá za integraci nových operátorek
  • navrhuje personální rozvoj podřízených zaměstnanců (školení …)
  • realizuje hodnotící pohovory se svými podřízenými
  • sleduje výkon linek, pracovníků výroby a jejich efektivitu

Požadavky:

  • SOU, SŠ vzdělání – nejlépe elektro nebo strojní
  • praxe na pozici mistra podmínkou
  • zkušenosti s vedením kolektivu lidí
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita

A co nabízíme?:

  • motivující platové ohodnocení
  • stravenky/možnost závodního stravování
  • zázemí prosperující firmy
  • možnost profesního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • nástup možný ihned
  • Lokalita: Hradec Králové