montážní pracovník - jen ranní směna, 20000 kč/měsíc, brno

location
brno, jihomoravský kraj
job category
Doprava, logistika a zásobování
reference number
t-26

Pro úspěšnou společnost působící v servisu drobné elektroniky hledáme nové posily do týmu!

Chcete pracovat pouze na ranní směnu?

Chcete být součástí menšího, příjemného týmu?

Pak čtěte dál a neváhejte nám zaslat svůj životopis!

Jedná se o dlouhodobou práci na hlavní pracovní úvazek s možností nástupu ihned.

Hned od začátku byste se stal/a přímo kmenovým zaměstnancem!

Pracovní doba:

PONDĚLÍ-PÁTEK

POUZE RANNÍ SMĚNA, 07:00-15:45

Náplň práce:

Vaší náplní práce bude jednoduchá montáž přístrojů, napojení na testovací systém, pájení, popřípadě drobné opravy či běžná analýza stavu zařízení. Nebojte se, vše Vás naučíme!

Co Vám nabídneme

zájem o hlavní pracovní poměr

zkušenost s montáží ve výrobním prostředí výhodou

základní znalost práce s PC

v případě znalosti postupů v rámci elektromontáže možnost nastoupit na seniorní pozici

Co od vás očekáváme

mzda: 17500 Kč/měsíc

výkonnostní bonus 3000 Kč/měsíc

K tomu Vám nabízíme i tyto benefity:

5 týdnů dovolené

stravenky v hodnotě 80 Kč

závodní stravování

narozeninové poukázky

jazykové kurzy

sportovní aktivity: přímo na pracovišti můžete využít firemní posilovnu či lekce jógy

vitaminové balíčky a jiné

Zaujala Vás naše nabídka? Pak nám zašlete svůj životopis a obratem Vás budeme kontaktovat!