nákupčí materiálové skupiny s nj in ústí nad orlicí

location
ústí nad orlicí, pardubický kraj
job category
Nákup
reference number
214

job description

Popis pozice

Náš klient se zabývá výrobou a vývojem elektrických rozvaděčů na míru dle požadavků zákazníků, dále řídicích a mechatronických systémů a kabelových sestav. Od roku 2017 také vyrábí elektrické, mechatronické, pneumatické a hydraulické systémy.

V tuto chvíli rozšiřuje tým a hledá vhodného uchazeče na pozici: Nákupčí materiálové skupiny s NJ

Jaká je náplň práce?

·       hodnocení a rozvíjení dodavatelů v rámci příslušné materiálové skupiny

·       vyhledávání nových dodavatelů pro oba dva závody

·       optimalizace dodavatelského řetězce v rámci materiálové skupiny

·       pravidelné vyjednávání cen u nejdůležitějších dodavatelů

·       zpracování a projednání rámcových smluv a dohod

·       sledování dodržování smluv

·       vypracování nákupní strategie pro materiálovou skupinu

·       termínově a nákladově co nejrychlejší řešení reklamací

·       provádění auditů u dodavatelů

·       sledování situace na trhu a jeho vývoje, jak z hlediska cen, tak i termínů - benchmarking

·       reagování na změny situace na trhu

·       zpracování OTD a Q-reporty za materiálovou skupinu

·       spolupráce na projektech v rámci oddělení nákupu

·       spolupráce na nabídkách pro zákazníky

·       realizování stanovených ročních cílů pro nákup

·       vystavování statistik a analýz, např. vývoj cen, obraty, odběry

Co očekáváme od vás?

·       SŠ / VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru

·       dlouholetou praxi v operativním nákupu nebo strategickém nákupu u zahraniční firmy,

·       orientace a čtení strojírenské výkresové dokumentace

·       orientace na trhu elektro komponentů výhodou

·       německý jazyk minimálně na úrovni B1 podmínkou, anglický jazyk vítán

·       dobrá znalost systému SAP

·       znalost Windows Office na pokročilé úrovni

·       týmový duch, komunikativnost a velmi dobré vyjednávací schopnosti

·       všeobecné technické znalosti

·       ochotu cestovat

Co Vám nabízíme?

·       stabilní zázemí rostoucí společnosti

·       odborné vzdělávání (školení, jazykové kurzy, apod.)

·       dotované závodní stravování (zaměstnanec platí 20,- Kč)

·       příspěvek na penzijní připojištění

·       zvýhodněné firemní telefonní tarify

·       volnočasové poukázky

·       odměna při pracovním výročí

·       roční bonus

·       odměna za „zdravost“ – 800 Kč

·       práci v jednosměnném provozu