obchodně technický zástupce tzb sanita in čechy

location
čechy, hlavní město praha
job category
Prodej a obchod
reference number
8361

Dceřiná společnost velké zahraniční společnosti s celosvětovou působností v oblasti sanitární čerpadlové techniky, která dlouhodobě úspěšně působí na českém trhu hledá do obchodního týmu  Obchodně - technického zástupce pro region Čechy.

Vaše náplň práce:

  • Pravidelné návštěvy a rozvíjení dobrých vztahů se stávajícími obchodními partnery
  • Školení pro montážní firmy, projektanty
  • Identifikace a navázání kontaktů s novými potenciálními klienty
  • identifikace nových prodejních kanálů (firem z jiných oborů)
  • Komunikace a spolupráce s projektanty
  • Komunikace se zákazníky o přínosech výrobků a zákaznických benefitů dodávaných s produkty
  • Pravidelný reporting vedení společnosti

Váš profil:

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • zkušenosti s B2B
  • praxe v obdobné oblasti  - TZB sanita, topení, instalace, vytápění a klimatizace, jiný technický produkt
  • komunikativní znalost AJ vítána (není podmínkou)
  • výborné prezentační dovednosti
  • samostatnost, komunikativnost, analytické a koncepční myšlení, organizační schopnosti
  • iniciativnost, obchodní drive
  • ochota pracovat v terénu, služební cesty
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • PC – MS office ( Word, Excel,Powerpoint)

Naše nabídka:

  • Zázemí a jistota stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou historií, která je přímým výrobcem produktů
  • Plný zaměstnanecký poměr 40 hodin týdně
  • Stabilní fixní plat a variabilní složka v závislosti na obchodních výsledcích a profesionálních dovednostech
  • Home office, placené internetové připojení
  • 4 týdny dovolené
  • Přátelský a nápomocný kolektiv, technická podpora
  • Firemní automobil (jen pro služební účely)
  • Mobilní telefon
  • Výkonný notebook DELL,tiskárna
  • Profesní školení hrazené v rámci společnosti

Zaujala Vás nabídka?

Dejte nám o sobě vědět. Vaše reakce pečlivě projdeme a ozveme se Vám se zpětnou vazbou.

Hodně štěstí!