obchodně technický zástupce in praha

location
praha, hlavní město praha
job category
Prodej a obchod
reference number
9240

job description

Obchodně technický zástupce

Jste domácí kutil/kutilka, máte technické myšlení a jste rádi v kontaktu s lidmi? Umíte anglicky a maďarsky? Rádi Vás přivítáme v našem týmu prosperující a stabilní společnosti se sídlem v centru Prahy. Nevyžadujeme předchozí praxi na stejné pozici, pouze ochotu učit se novým věcem, vědět, jak vypadá stropní deska a mít chuť komunikovat s klienty.

Náplň práce:

  • Technická podpora klientů (telefonické hovory – radíte klientům s výběrem vhodného produktu, poskytujete mu doplňující informace)
  • Jedná se o B2B, vašimi klienty budou zejména distributoři stavebních materiálů maďarsky/anglicky hovořící
  • Vypracování reportů zaměřující se na Vaše klienty – s kým jste jednali, o čem, monitoring konkurence
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních aktivit v rámci naší databáze klientů – např. dlouho neaktivní klienti apod.
  • Marketingové aktivity – objednávání propagačních materiálů a zajištění jejich distribuce ke klientům, aktualizace již připravených článků a tiskových zpráv dle současné situace, dohled nad emailovými kampaněmi
  • Ve spolupráci s kolegyní řešení reklamací
  • A tímto výše uvedeným související administrativa

Odměna pro Vás:

  • Mzda: cca 38.000 Kč (v závislosti na Vašich zkušenostech i více)
  • Cca 2x ročně bonusy dle týmového úspěchu na trhu
  • Přátelský kolektiv – na stejné pozici budete celkem 3 – každý spravuje jiné portfolio klientů
  • Kanceláře máme přímo v centru Prahy
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • 1x měsíčně možnost home office
  • 1x měsíčně kratší pátek
  • Plně hrazené stravenky

Požadavky na kandidáta:

  • Rodilý mluvčí čeština/slovenština
  • K tomu bezproblémová plynulá konverzace v angličtině a maďarštině
  • Technické myšlení a zájem o techniku – ideální je, pokud jste domácí kutil/kutilka
  • Organizovanost – samostatné organizování aktivit, nutnost umět stanovovat priority
  • Flexibilita v plnění úkolů – schopnost operativně řešit ad hoc úkoly
  • Výborné komunikační dovednosti a schopnost naladit se na styl komunikace klienta
  • Běžná uživatelská znalost Excelu, Wordu, Powerpointu
  • Pečlivost

V případě dalších dotazů mě můžete kontaktovat prostřednictvím odpovědního formuláře, případně na emailu: lenka.jandova@randstad.cz či na telefonu: 770 112 250.