obchodník pro automobilový průmysl in praha

location
praha, hlavní město praha
job category
Auto - moto
reference number
454

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost působící právě v automobilovém průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na obchodní pozici. Jedná se o jedinečnou pracovní příležitost v rámci posílení aktuálního prodejního týmu pražské pobočky společnosti. Na pozici není nutná předchozí obchodní praxe v rámci auto-moto, stačí nám proaktivní, dynamická osobnost kandidáta, kterého bude bavit prodej a zákaznický servis a který jej rád skloubí se zájmem o automobilový průmysl.

Náplň práce:

udržování dobrých obchodních vztahů se zákazníky (především B2B klientela)
- aktivní prodej, poskytování poradenství a péče o klienty
podíl na vytváření obchodní strategie a jejím zavádění do praxe

- pravidelný reporting

Požadavky na kandidáta:

- zájem o práci v automobilovém průmyslu

min. SŠ vzdělání (technické zaměření výhodou)

- alespoň středně pokročilá znalost AJ

- zkušenost na obchodní pozici velkou výhodou

- výborné komunikační dovednosti

Nabízíme:

- zázemí silné mezinárodní společnosti

- možnost profesního růstu

- další odborné vzdělávání

- profesionální a přátelský kolektiv

- firemní benefity

Nástup na pozici ideálně ihned.