obráběč / slévač - ústí nad labem in trmice

location
trmice, ústecký kraj
job category
Výroba a průmysl
reference number
162

job description

Popis pozice

Hledáte zázemí stabilní společnosti, která dokáže nadstandardně ohodnotit Váš výkon? Nebojíte se práce a spolehlivost je Vaší předností?

Nyní máte možnost, hledáme kandidáty do vyhledávané výrobní společnosti v Ústí nad Labem!!!

Pracovní náplň - Obráběč:

  • práce na obráběcích strojích
  • pohledová kontrola hotových výrobků
  • ostatní manuální práce spojená s touto pozicí

Pracovní náplň - Slévač:

  • zhotovování odlitků (tj. polotovarů zhotovené odléváním tekutého rozžhaveného hliníku do kokily)
  • ruční nebo strojní lití na poloautomatických a automatických strojích a linkách
  •  zhotovování malých a středně velkých odlitků gravitačním litím
  •  prostředí s vysokými teplotami, prašností a hlučností - ztížené prostředí

Nabízíme

  • nástup ihned - možnost dlouhodobé spolupráce
  •  práce na hlavní pracovní poměr
  •  základní hodinová mzda dle zkušeností kandidáta + hodinový bonus až 31,- Kč/hod
  •  celkové platové ohodnocení kolem 25.000 hrubého + přesčasy
  •  nadstandardní příplatky za směnný provoz, ztížené prostředí
  •  půlroční bonus za beznemocnost 4750,- Kč, roční bonus 5000,- Kč
  •  dotované závodní stravování - oběd za 27,- Kč/jídlo
  •  zajištění ochranných osobních pracovních pomůcek
  • nadstandardní zaměstnanecký servis
  •  bezproblémová doprava do zaměstnání (MHD)

Profil ideálního kandidáta

  • SOU (výhodou strojírenský obor, ne podmínkou) / nebo základní s praxí ve výrobě min. 1 rok
  •  manuální zručnost, spolehlivost, přesnost
  •  dobrý zdravotní stav
  •  praxe v obdobném prostředí
  •  schopnost práce ve směnném provoze (11 hod směny nebo 7,5 hod) včetně nočních směn