odborný prodejce hradec králové

location
hradec králové, královéhradecký kraj
job category
Prodej a obchod
reference number
8568

Máte přehled v oblasti elektrotechnologií? Získal/a jste zkušenosti s prodejem a chcete je využít? Komunikace se zákazníky vám nedělá problém a máte milé vystupování? Pojďte do toho s námi a staňte se odborným prodejcem na nové pobočce v Hradci Králové.

Jaká bude vaše náplň práce:

  • Prodej zabezpečovacích technologií (EZS, EPS, kontrola vstupu, CCTV)
  • Péče o nové a stávající zákazníky (osobní i telefonická)
  • Konzultace a návrhy v oblasti prodeje
  • Podpora při organizaci školení pro zákazníky
  • Správa skladových prostor

Co byste měl/a umět:

  • Praxe v oblasti prodeje
  • Znalosti v oblasti elektrotechniky a zabezpečovací techniky
  • Anglicky jazyk na mírně pokročilé úrovní (A2)
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Důslednost a obchodně-proaktivní přístup
  • Orientaci na výsledky
  • Řidičský průkaz sk.B

Co Vám nabízíme:

  • Zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti
  • Bonusový program odpovídající dosaženým obchodním výsledkům
  • Benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění, e-learningové kurzy
  • Možnost profesního rozvoje a růstu
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí