office and finance assistant in prague

location
prague, hlavní město praha
job category
Administrativa
reference number
8470

job description

Office & Finance Assistant

Pro prestižní farmaceutickou společnost máme otevřenou novou vzniklou pozici: Office & Finance Assistant. Vhodné pro zodpovědného kandidáta se základy účetních procesů. Budete zodpovědný za administrativní a účetní podporu pro cca 60 zaměstnanců v české pobočce.  Na této pozici využijete angličtinu. Budete komunikovat Shared Service Centrem v Indii, lokální účetní outsourcingovou firmou a Poslkem.

Nabízíme postupné zaučování a do konce roku převezmete samostatné agendy. Společnost investuje do vzdělání svých lidí. Nabízí příjemnou pracovní atmosféru.

Hlavní pracovní náplň:

  •  evidence knih jízd, evidence stravenek, evidence firemních aut, dokumentace pro mzdové podklady, evidence docházky atd.
  • ·Kromě samostatných agend bude daná pozice obsahovat i činnost scénování faktur, účetních dokumentů.
  •  asistent  bude hlavním kontaktem a koordinátorem se zodpovědností za vedení interních účetních dokumentů a rovněž povede agendu recepce.

Požadavky:

  • ·        Absolvent SŠ, ideálně ekonomického či účetního směru, ale není to podmínkou.
  • ·        Základní znalost účetních procesů, ale nemusí to být kvalifikovaný účetní.
  • ·        Velmi dobrá angličtina (slovem i písmem)
  • ·        Velmi dobré organizační dovedností, komunikační dovednosti, aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce, vstřícnost, ochota a kreativita.
  • ·        Ochota a zájem učit se nové věci a pracovat na vlastním rozvoji
  • ·        Pozitivní myšlení (hledání řešení problémů)
  • ·        Schopnost práce s daty (analytické myšlení)
  • ·        Velmi dobré počítačové dovednosti (MS Office – excel.)
  • ·        Předchozí zkušenosti s asistenční prací v oblasti účetnictví výhodou, ne však podmínkou

Pokud máte zájem dozvědět se více, zašlete mi Váš profesní životopis a ráda Vám sdělím další informace o společnosti a celkové pracovní atmosféře.