operátor cnc in pardubice

location
pardubice, pardubický kraj
job category
Strojírenství
reference number
208

job description

Popis pozice

Náš klient je jeden z největších výrobců tlumičů do automobilů, který hledá do svého milého týmu kolegu na pozici: Operátor CNC

Co tato práce obnáší?

Práci s kovy a CNC stroji. Naučíte se obrábět, brousit a kalit kov. Uvítáme předchozí zkušenost alespoň s jednou z těchto činností.

Dostanete se i k práci na CNC a svařovacích strojích (fronius, CO2 + argon).

Požadujeme:

· min. vyučen – strojní, technické vzdělání

· nutná praxe v některé z výše uvedené oblasti

· přesnost, pečlivost, zodpovědnost

· směnný provoz

Nabízíme:

· Příspěvek na dopravu již od 600,-Kč

· 5 týdnů dovolené po 1 roce

· Obědy s příspěvkem zaměstnavatele ve výši 55% z ceny jídla ve firemní jídelně

· Firemní kantýna - možnost zakoupit občerstvení

· Bonus za extra směnu = 500,-Kč

· Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce

· Odměna za doporučení nového zaměstnance od 6.000,-Kč

· Zlevněné volání po 1 roce

· Věrnostní bonusy a odměny při životním jubileu

· Sleva na dovolenou od CK Čedok

· Sleva na Paddleboard aktivity