operátor v lounech in louny

location
louny, ústecký kraj
job category
Výroba a průmysl
reference number
223

job description

Popis pozice

Pro našeho významného klienta v automotive na lounsku hledáme do malé výroby nové spolehlivé kolegy! Práce je fyzicky náročnější, proto je vhodná spíše pro muže, ale i ženám jsou dveře otevřené. Chceš mít stabilní zaměstnání, a být za to dobře ohodnocen? Nebojíš se změn a umíš zabrat? A co nastoupit přímo pod KMEN? ANO? Potom hledáme právě TEBE!

Nabízíme

- základní mzdu minimálně 20.000Kč

- bonus až 10.000Kč

- stravenky v hodnotě 95Kč za každou odpracovanou směnu

- nadstandardní ohodnocení za přesčasy

Profil ideálního kandidáta

Zkušenosti s VZV jsou podmínkou, platný VZV už ne. Vítán je i vazačský a jeřábnický průkaz či používání základních měřidel.

Aktuálně otevřené pozice:

OPERÁTOR - ČISTIČ ( údržba a čištění strojů )

OPERÁTOR - PŘEVÍJEČ ( převíjení materiálu dle objednávky, finální kontrola )

OPERÁTOR - FLOORBOY ( zásobování strojů materiálem )