operátor ve výrobě - plat až 26 500 kč/měs. in otrokovice

location
otrokovice, zlínský kraj
job category
Výroba a průmysl
reference number
t-39

Chcete si vydělat po zkušební době až 26.500 Kč měsíčně? Přijďte pracovat pro úspěšnou mezinárodní firmu předního výrobce pneumatik pro zemědělskou mechanizaci, průmyslové a stavební stroje, motocykly a jízdní kola. Chceme vás zaměstnat jako kmenového pracovníka, kterých si velice vážíme a nabízíme zajímavé bonusy.

Náplň práce:

  • Obsluha strojů přípravy polotovarů
  • Obsluha strojů na kompletaci surových plášťů
  • Obsluha lisů

Co Vám nabídneme

  • Dobrý zdravotní stav
  • Manuální zručnost
  • Fyzická zdatnost
  • Ochota pracovat na 4 - směnný provoz

Co od vás očekáváme

  • 5.000 Kč nástupní bonus ( 50% po 3 měsících, 50% po 6 měsících )
  • Nástupní mzda 20.500 - 23.500 dle pracovní pozice
  • po zapracování 22.500 - 26.500 Kč dle pracovní pozice
  • 13. a 14. plat ve výši 95% průměrné mzdy
  • příspěvek na stravování
  • Flexi Pass 1.500 Kč
  • Týden dovolené navíc
  • Penzijní připojištění
  • Odměny za pracovní a životní výročí