operátor výroby, 24000-26000 kč/m, nástup do kmene in brno

location
brno, jihomoravský kraj
job category
Řemeslné a manuální práce
reference number
216

job description

Popis pozice

Hledáte novou práci v Brně?

Chcete být ohodnoceni za své předchozí pracovní zkušenosti?

Pak jste právě vy vhodným kandidátem. Těšíme se na vás.

Pracovní doba:

nepřetržitý provoz, 12 hod směny, krátký x dlouhý týden

Nabízíme

Mzdové ohodnocení:

- zajímavé finanční ohodnocení složené z několika zajímavých příplatků - průměr 24 000 až 26 000 Kč/měsíc

K tomu dostanete i tyto benefity:

- nástup přímo do kmenového stavu

- 13.plat

- závodní stravování (21 Kč/jídlo)

- na víkendových a nočních směnách je navíc dodatečné občerstvení zdarma

- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance i rodinné příslušníky

- narozeninová poukázka v hodnotě 500 Kč

- pitný režim zdarma

- speciální bonusy během roku – min 1x ročně dle výsledků firmy

- firemní akce

- a jiné

Profil ideálního kandidáta

- hledáte práci na hlavní pracovní poměr

- zvládnete práci v nepřetržitém provozu

- jste manuálně zruční a spolehliví