operátor/ka výroby - nový bydžov

location
nový bydžov, královéhradecký kraj
job category
Výroba a průmysl
reference number
t-554

Klient přes deset let rozvíjí svůj výrobní závod, z něhož zásobuje přesnými pryžovými díly globální dodavatele automobilových systémů.

Hledáte práci na Královéhradecku? Zašlete nám životopis!

Náplň práce:

  • obsluha gumárenských lisů
  • kontrola výrobků a jejich následná evidence

Co Vám nabídneme

  • měsíční a roční bonusy + další příplatky
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • narozeninové poukázky, pracovní či životní jubilea
  • příjemná firemní kultura založená na otevřenosti a uznávání hodnot
  • možnost ubytování

Co od vás očekáváme

  • manuální zručnost
  • dobrý zrak
  • ochotu pracovat na 3 směny

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.