optometrista/optometristka in hradec králové

location
hradec králové, královéhradecký kraj
job category
Zdravotnictví a sociální péče
reference number
t-551

Baví Vás práce v oblasti oční optiky a péče o zrak? Hledáme šikovné kolegy na pozici optometristy/optometristky pro oblast - Liberec, Jablonec nad Nisou, Pardubice, Hradec Králové

Náplň práce:

  • vyšetření zraku klienta
  • asistence při aplikaci kontaktních čoček
  • poskytování rad zákazníkům
  • prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
  • vedení administrativy a záznamů klientů

Co Vám nabídneme

  • zázemí v úspěšné mezinárodní společnosti
  • vzdělávací programy
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, zaměstnanecké slevy na firemní produkty, aj.)
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou
  • zajímavé finanční ohodnocení 27 400 Kč - 30 000 Kč hrubého dle dosavadních zkušeností
  • bonusová složka do 4000 Kč hrubého

Co od vás očekáváme

  • vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie (Bc.) či (Mgr.)
  • pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování
  • profesionální přístup k zákazníkům

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.