práce pro lakýrníky v kadani in kadaň

location
kadaň, ústecký kraj
job category
Výroba a průmysl
reference number
t-541

Líbí se Ti pracovat rovnou v kmenu a být řádně ohodnocen za své zkušenosti? Pojď zkusit práci ve fungující firmě na kadaňské zóně! Čeká Tě výroba kovového nábytku pro průmysl i zdravotnictví.

co bude vaše náplň práce

·        obsluha zařízení na nanášení práškových barev

·        příprava povrchů pro nátěry a odstranění poškozených nátěrů

·        vedení výrobní dokumentace a evidence průběhu celé výroby

·        kontrola kvality výrobků

Co Vám nabídneme

·        nástup ihned do KMENE!

·        plat dle zkušeností

·        měsíční bonusy

·        stravenky

·        unišeky

·        závodní stravování

·        příspěvek na penzijní pojištění

·        dovolená navíc za odpracované roky

·        firemní akce

Co od vás očekáváme

·        min. SOU vzdělání

·        oprava prasklin a nanášení tmelů a nátěrů

·        zkušenost se suchou lakovnou

·        orientace ve výkresech

·        samostatnost

·        praxe 2 roky

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.